Wataha Camp prezentuje

Wataha Fest 2019

2-3.08.2019 Bjørkeskogen
Festiwal tworzony przez grupę Wataha Camp w celu integracji Polaków w Norwegii. Dwa dni muzyki na scenie. Dwa dni strefy dziecięcej, gdzie nasze pociechy będą miały mnóstwo zabaw i konkursów z nagrodami. Zaprezentują się lokalni wykonawcy jak i zespoły z Polski. Postaramy się zróżnicować gatunki muzyczne tak by każdy znalazł coś dla siebie. W tym roku postaramy się podnieść poprzeczkę i dołożyć parę niespodzianek. 
Na festiwalu prócz koncertów wspaniałych artystów, strefy Kids, pysznego jedzenia, miłośnicy wypoczynku mają również możliwość wypadu na krótki spacer po lesie jak i kąpiel w pobliskim jeziorze. Wędkarzy zapraszamy do zabrania sprzętu ponieważ w pobliskich jeziorkach można łowić ryby. Będzie dostępny również bar w wydzielonej do tego strefie.
Specjalnie dla najmłodszych: malowanie twarzy,warsztaty i pokazy, mnóstwo zabaw i konkursów z nagrodami. Oczywiście różne zjeżdżalnie, hopki itp. Wraz z Norway24.pl zrobimy mini redakcję gazetki "WATAHA JUNIOR", którą dzieci prawie w całości przygotują same.
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą przy festiwalu, zapraszamy do kontaktu z organizatorami festynu.

Zespoły i Artyści Wataha Fest 2019

Hurt jest koncertową bombą atomową w nieustannej trasie., gra setki koncertów w klubach mieszczących od 50 do 1500 osób, na festiwalach od Offu do Przystanku Woodstock i wszędzie spotyka się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności.

PAJUJO – półfinaliści VI edycji programu MUST BE THE MUSIC. Grają na największych polskich festiwalach reggae Ostróda Reggae 
Festival, Reggaeland, Reggae Na Piaskach, Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi, Afryka Reggae Festival. W 2012r zagrali na 18stej edycji Przystanku Woodstock.

Zespół prezentujący energetyczną i stylistyczną fuzję dźwięków – od rocka, reggae, przez funkowe rytmy do kompozycji z potężnym kopem. Ma na koncie zagranych kilkaset koncertów zarówno w kraju i za granicą, w tym na największych scenach takich jak Przystanek Woodstock. Półfinał Must Be The Music.

Enclose to meksykańsko-polski zespół rockowy, którego frontmanem jest pochodzący z Meksyku wokalista/kompozytor oraz zwycięzca „The Voice of Poland 2014” Juan Carlos Cano. Liczne występy  m.in. na Przystanku Woodstock, Sabacie Czarownict oraz udział w koncertach stadionowych w Meksyku otwierając występy Deep Purple (2015). 

Krzysztof Hirsz „Walking Man”
muzyk osiedlony na stale w Sandnes, koło Stavanger. Zarówno wokalnie jak i instrumentalnie stara się łączyć w swoim show gatunki takie jak blues, rock, indy czy grunge. Na scenie można spotkać go solo jak i z całym składem, który swoimi rockowymi brzmieniami zawsze podkręca atmosferę na maxa.

Wokalistka związana ze sceną: reggae, soul, gospel oraz muzyki elektronicznej. Jako ‘Lady Dee’ współpracuje z zespołem Ayarise. W 2013 i 2014 roku, w ramach projektu ‘Lady Dee *Spiritual’, razem z muzykami tej formacji wydali dwa autorskie single- “Life is Worth” oraz “Idę Boso”. Razem z Arturem Zwierzchowskim, Jarosławem Dysiem i Rafałem Maciejewskim współtworzy swój drugi, tym razem bardzo eklektyczny projekt UMMI. Razem z tą formacją wystąpiła podczas Wataha Fest 2018 w norweskim Bjørkeskogen. Podczas Wataha Fest 2019, Aga wystąpi prezentując swój nowy, solowy repertuar oraz covery spajające soul, RnB oraz muzykę akustyczną w jedną, soczyście brzmiącą całość.

Maja Kryj- 10 letnia dziewczynka, której pasją od maleńkości jest śpiewanie. Spełnia się już po raz 3 raz na Festiwalu Wataha Fest i kolejny raz spróbuje przekazać mocną dawkę dobrych emocji przybyłym gościom. Występowała również na scenie WOŚP w Stavanger 2019.

Damian Kryj – twórca i wykonawca raczej jeszcze nie artysta, ale ze szczerym zamiłowaniem do wszystkiego co piękne. Gra wszystkie gatunki, ale najlepiej odnajduje się w rocku z lekką nutą jazzu. Ma trudny charakter dlatego jego kumple z kapeli to Gitara, Majk i Looper i całkiem nieźle się dogadują.

Nadia – 9 latka, która swe pierwsze kroki w stronę kariery muzycznej postawiła na deskach w Dziurlandii u Krzysztofa Hirsza. Potem jako Natka Piratka wypłynęła na głębokie wody śpiewając dla tłumów poszukujących pirackich skarbów w czeluściach Kleppelunden. Choć zawsze występom towarzyszy trema to Nadia ubóstwia swoje koncerty czy to WOŚP czy chórem szkolnym, gdzie czasem śpiewa solo. Uczy się śpiewu w Sandnes Kulturskole.

Galeria festiwalu 2018, 2017
Nie czekaj, zapraszamy na festiwal i do wspólnej zabawy

Wataha Fest charakteryzuje się jednością jaką reprezentuje sama Wataha. Wszyscy trzymamy się razem, tworzymy wielką społeczność zjednoczoną dla osiągnięcia wspólnych celów.

http://blech4u.pl © Copyrights 2019. All Rights Reserved.