Wataha Camp prezentuje

Wataha Fest

Bjørkeskogen
Festiwal tworzony przez grupę Wataha Camp w celu integracji Polaków w Norwegii. Dwa dni muzyki na scenie. Dwa dni strefy dziecięcej, gdzie nasze pociechy mają mnóstwo zabaw i konkursów z nagrodami. Prezentują się lokalni wykonawcy jak i zespoły z Polski. Staramy się zróżnicować gatunki muzyczne tak by każdy znalazł coś dla siebie. W każdym kolejnym roku staramy się podnieść poprzeczkę i dołożyć parę niespodzianek. 
Na festiwalu prócz koncertów wspaniałych artystów, strefy Kids, pysznego jedzenia, miłośnicy wypoczynku mają również możliwość wypadu na krótki spacer po lesie jak i kąpiel w pobliskim jeziorze. Wędkarzy zapraszamy do zabrania sprzętu ponieważ w pobliskich jeziorkach można łowić ryby. Mamy dostępny również bar w wydzielonej do tego strefie.
Specjalnie dla najmłodszych: malowanie twarzy,warsztaty i pokazy, mnóstwo zabaw i konkursów z nagrodami. Oczywiście różne zjeżdżalnie, hopki itp.
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą przy festiwalu, zapraszamy do kontaktu z organizatorami festynu.

Jak było na Wataha Fest 2019

Galeria festiwalu 2017, 2018,2019,2021,2022 i pikniku 2020
Nie czekaj, zapraszamy na festiwal i do wspólnej zabawy

Wataha Fest charakteryzuje się jednością jaką reprezentuje sama Wataha. Wszyscy trzymamy się razem, tworzymy wielką społeczność zjednoczoną dla osiągnięcia wspólnych celów.

http://blech4u.pl © Copyrights 2019. All Rights Reserved.

×
×

Koszyk